REFERENCE

Kamenictví Brož na Firmy.cz

Naší prioritou je vstřícný přístup k zákazníkovi, zhotovení práce v odpovídajícím časovém horizontu a garance kvality služeb, materiálů a kamenických prací. Velmi nám záleží na Vaší spokojenosti. V rámci zkvalitňování našich služeb si Vás dovolujeme požádat o napsání příspěvku do referencí spokojenosti. Tímto nám pomůžete nejen zkvalitnit naše služby, ale také zlepšovat vzájemné obchodní vztahy. 

poděkování

Dobrý den,
chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za perfektně odvedenou práci na hřbitově v Chotovinách. Jsem velice spokojená a moc děkuji za rychlé vyřízení mé objednávky.Přeji Vám hodně spokojených zákazníků.Krásný den a ještě jednou moc děkuji

Selnerová


"Firmu mi doporučil známý a jsem rád, že mohu potvrdit jeho slova o kvalitě a spolehlivosti. Ještě jednou děkuji. Zdraví Jarda"

Jarda Malina 82


"S prací i jednáním této firmy jsem byla velice spokojená. Děkuji a doporučuji všem."

Ivana Moravová


"Přijde odborník, obhlédne situaci, navrhne řešení, sdělí kalkulaci a termín dokončení a pak to všechno proběhne tak, jak řekl. Paráda." Dávám *****

Jitka Hajsmanová

Ještě jednou moc děkuji za skvělou práci a velikou pomoc!
Mějte se moc fajn!

Marchevková 

"Je to tak, odborník, navíc milý, ochotný a držící domluvu. Díky" Dávám - *****

Soňa Kouřímská


Velké poděkování této firmě! Vše proběhlo tak jak bylo navrženo v cenové nabídce. Výsledek velmi dobrý. Tuto firmu mohu jen doporučit. 

V. Dolejšová