Své služby dokážeme plně přizpůsobit přání zákazníků. Při první schůzce s Vámi bezplatně probereme Váš požadavek, a poté už je vše na nás, abychom vyhověli Vašim představám. Se vším Vám velmi rádi pomůžeme a poradíme.      

Kamenictví Brož na Firmy.cz

Kamenictví Brož

NĚCO MÁLO O NÁS

Jsme prosperující firma s více než 25-ti letou tradicí, která se především zabývá kamenickou prací pro hřbitovní účely.  Máme bohaté zkušenosti v oblasti zpracování přírodního kamene.

Naší specializací je přírodní kámen žula a její užití zejména v hřbitovní architektuře.

Pracujeme s prvotřídním materiálem, především z českých kamenolomů, ale i od zahraničních prvovýrobců, u nichž osobně nakupujeme.
Naši kvalifikovaní pracovníci zpracovávají kámen ve vlastním, plně vybaveném výrobním zázemí.

VELKOOBCHOD

Jsme stále se rozvíjející firma. Rozšířili jsme naše služby nejen pro klienty z řad občanů, ale i pro kamenické firmy. Dodáváme materiál i kameníkům, kteří chtějí ušetřit čas, ale i zbytečné náklady. Jsme přímí dovozci kamene. Nabízené produkty pro kameníky jsou hotové pomníky a hroby, hrobové díly, hřbitovní doplňky ale i v podobě žulových desek. Neváhejte nás oslovit, potřebný materiál Vám rádi dodáme. 

NAŠE VÝROBA

HŘBITOVNÍ ARCHITEKTURA

Výroba a montáž urnových pomníků, jednohrobů a dvojhrobů, stavba hrobek, realizace kolumbárií, opravy a renovace hrobů, restaurování památníků, zhotovení a obnova nápisů, doplňkový prodej váz, lamp a uren.